66954314 - 66954358 

.

 ترجمه همزمان(حضوری و تلفنی)

در برخي مواقع مثلا سفرهاي خارجي، همايشهاي بين المللي،‌نمايشگاهها و كنفرانسهاي علمي، براي مديران و كارشناسان شرايطي بوجود مي آيد كه نياز به مترجم همزمان دارند. در چنين مواقعي مي توانيد از خدمات شركت رايان فراسو بهره مند شويد.

مترجمين همراه بايستي حايز خصوصيات بسيار مهي باشند، اين كارشناسان علاوه بر توانايي در امر مكالمه، بايستي امانتدار، صادق، با اعتماد به نفس بالا، و حافظ اسرار كارفرماي خود باشند.

ترجمه همزمان ممكن است به طرق مختلفي انجام شود:

برگزاری تله کنفرانس و ویدئو کنفرانس با شرکای تجاری شما در خارج از کشور

سرويس ويدئو كنفرانس يكي از خدماتي است كه در شركت رايان فراسو انجام مي شود.این سرویس بدین صورت ارائه می گردد که مترجمین ما واسط شما و شریک تجاری شما خواهند شد و با انجام یک ترجمه همزمان بین دو طرف، ارتباط بین دو طرف را از طریق تلفن و یا ویدئو برگزار خواهند کرد.

به این ترتیب شما می توانید با یک تماس ساده از مترجمین حرفه ای ما استفاده نمایید.

اعزام مترجم همزمان ( همراه)

در این سرویس بنا بر درخواست مشتری یک مترجم مسلط به امر ترجمه همزمان و مکاتبات اداری و تجاری به عنوان مترجم همراه، اعزام میگردد. اعزام مترجم برای سفرهای داخل و خارج از کشور نیز میسر میباشد.

ارائه خدمات ترجمه در نمایشگاها و سمینارها

ممکن است که در برگزاری نمایشگاهها و سمینارها چه در داخل و چه در خارج از کشور نیاز به یک و یا چند مترجم به زبانهای مختلف داشته باشید. در این صورت رايان فراسو مترجمین مورد نظر شما را به تعداد و زمان مورد نیاز شما در اختیار شما میگذارد.

ترجمه همزمان مدون

ترجمه همزمان شما را طبق برنامه کاریتان برنامه ریزی می کنیم و در زمان مقتضی در کنارتان هستیم. ملاقاتهای حضوری و کنفرانسهای تلفنی و همراهی میهمانان خارجی شما در داخل شهر و در طول مسافرت داخلی و خارجی ،کاری و تفریحی .

تماس با ما:

 

سفارش ترجمه : 66954314-66968952

سفارش پایان نامه : 66958757-66976739 

JoomShaper