66954314 - 66954358 

درخواست نمایندگی

با سلام
ضمن تشكر از ابراز علاقه به همكاري با شركت رايان فراسو، خواهشمنديم قبل از هر اقدامي، نكات آموزشي زير را به دقت مطالعه نماييد .
شركت رايان فراسو با سابقه 20 ساله در زمينه ارائه خدمات ترجمه تخصصي و با همكاري بيش از 1000مترجم متخصص و متعهد، اكنون از كافينتها و دفاتر خدمات كامپيوتري سراسر كشور نماينده فعال مي‌پذيرد.
خلاصه پيشنهاد :
چنانچه شما صاحب دفتر يا مغازه‌اي هستيد كه كمابيش با دانشجويان سروكار داريد، مي‌توانيد امتياز نمايندگي شركت رايان‌فراسو را دريافت كرده و با اندكي تبليغات، پروژه‌هاي ترجمه دانشجويي را جذب نماييد و در آمدي جديد را براي خود رقم بزنيد.
تمامي ملزومات كار اعم از قبض رسيد، ملزومات تبليغاتي، برگه هاي راهنما و ... كاملا رايگان در اختيار نمايندگان قرار مي‌گيرد.
مذاكره با مشتري و ارائه قيمت و زمان هم كار بسيار ساده‌اي هست كه با اندكي آموزش، به راحتي فراگرفته و وارد بازار كار ترجمه مي شويد.
سود نمايندگي‌ها از هر پروژه بيش از 20% است.
منظور از نمايندگي شركت رايان فراسو چيست؟ نمايندگان اغلب به موسسات، دفاتر يا مراكزي اطلاق مي شود كه خودشان در حال حاضر فعال بوده و در زمينه هاي مختلفي فعاليت دارند و از آنجا كه با طيف مختلفي از مشتريان سروكار دارند، پتانسيل مناسبي براي جذب مشتريان ترجمه (كه اغلب دانشجويان هستند) داشته و آمادگي دارند تا در زمينه ارائه خدمات ترجمه نيز فعاليت داشته باشند. (مانند كافي‌نت‌ها، كتاب فروشي‌ها، دارالترجمه‌هاي رسمي، دفاتر فني، دفاتر تبليغات، مراكز خدمات دانشجويي، گيم‌نتها، لوازم‌التحرير فروشيها، مراكز فرهنگي، انتشارات، دفاتر تايپ و تكثير و ...)
كارگاه آموزشي يك روزه (با يك شب اقامت رايگان): اين كارگاه در تهران و با هزينه شركت رايان فراسو برگزار مي شود تا به سوالات متقاضيان نمايندگي پاسخ و برخي نكات ضروري به آنان آموزش داده شود.
نحوه همكاري: به متقاضيان حائز شرايط، كد نمايندگي و گذرواژه سايت داده مي شود و نماينده با ورود به پنل اختصاصي خود در سايت رايان فراسو، سفارشاتي كه از مشتريان اخذ كرده اند را بارگذاري مي كنند و در تاريخ مقرر، فايل ترجمه شده آن را دريافت مي كنند.
نحوه تسويه حساب: نمايندگان مي‌توانند 50% از مبلغ هر پروژه را در ابتداي كار به حساب شركت واريز نمايند و 50% بقيه را در روز تحويل كار پرداخت نمايند.
قيمتهاي همكاري: هر 250 كلمه از زبان مبدا (زبان انگليسي) مبناي محاسبه صفحات قرار مي گيرد كه هزينه ترجمه آن براي نمايندگان 1500 تومان مي باشد. نماينده مي تواند با توجه به نوع كار و اولويت هاي مشتري،‌ قيمتي حدود 2000 تومان يا كمي بالاتر ارائه كند.
تجهيزات مورد نياز براي شروع همكاري: نمايندگان براي شروع همكاريشان با شركت رايان فراسو بايد تجهيزات زير را داشته باشند:
1- كامپيوتر و نرم افزارهاي office و pdf
2- دستگاه اسكنر
3- دستگاه پرينتر
4- دسترسي دائمي به اينترنت
5- خط تلفن ثابت
6- داشتن محلي ثابت (تجاري يا اداري)
7- داشتن حساب بانكي، كارت بانكي و رمز دوم جهت پرداختهاي اينترنتي
شرايط و ضوابط: نماينده شركت رايان فراسو بايستي حائز شرايط زير باشد:
1- تحصيلات دانشگاهي (حداقل فوق ديپلم) داشته باشد.
2- آشنايي نسبي به زبان انگليسي داشته باشد.
3- تسلط به كامپيوتر، اينترنت و ايميل داشته باشد.
4- توانايي كار كردن با پرينتر و اسكنر را داشته باشد.
پشتيباني شركت رايان فراسو: كارشناسان شركت رايان فراسو در ساعات 9صبح الي 19 عصر همه روزه پاسخگوي نمايندگان هستند.
همچنين شركت رايان فراسو با تأمين برخي از لوازم تبليغاتي مانند پوستر، كارت ويزيت، تنديسهاي تبليغاتي، تراكت، ليبلهاي تبليغاتي، قبض رسيد و ... نمايندگان خود را در جذب مشتري بيشتر ياري مي كند.
درضمن به نمايندگان ممتاز امتيازاتي همچون سايت اينترنتي رايگان، پنل ارسال sms، تابلوي سردر و ... اهداء خواهد شد.

 

تماس با ما:

 

سفارش ترجمه : 66954314-66968952

سفارش پایان نامه : 66958757-66976739 

JoomShaper