66954314 - 66968952  

رایان فراسو خود را متعهد به حفظ اصول و اهدافی که پایه گذار این مجموعه بوده است میداند؛ از همین رو خود را ملزوم به تضمین تعهداتی کرده است. 


 در راستای رسیدن به اهداف اصلی شرکت که ارائه خدمات پژوهشی ، علمی در سطح اول دانشگاه های ایران  و همچنین جلب رضایت کامل مشتری است ما و مجموعه ما در سراسر کشور خود را موظف به رعایت و تضمین مواردی میداند که به آنها مختصرا اشاره می گردد.


 

صداقت

ما از ابتدای کار با توجه به نقاط ضعف و قوت پرونده تان به شما مشاوره صادقانه و عادلانه میدهیم .و تنها برای بستن قرار داد با شرکت به شما اطلاعات غلط و فریبنده منتقل نمیکنیم.


 

امانتداری

معمولا یکی از نگرانی های متقاضیان در مورد حفظ اثر خود و عدم کپی برداری از آن است . ما تضمین میدهیم که حقوق معنوی هر نوع ایده ،طرح و یا مقاله ای که شما ارائه میدهید و یا در حین روند مشاوره با ما شکل میگیرد متعلق به شماست و در اختیار هیچکسی قرار نمیگیرد.


 

تضمین کیفیت 

کیفیت هرگونه کاری اعم از پایان نامه ،مقاله ، تحقیقات کلاسی و...که توسط اساتید ما انجام شود تضمین میکنیم ؛ و نتیجه قطعا قابل انتشار در ژورنال های علمی معتبر می باشد. همچنین این شرکت به هیچ عنوان پایان نامه و یا مقاله آماده ندارد و کلیه کارها توسط پژوهشگران ما انجام می شوند .


 

 تضمین انجام اصلاحت

در صورتی که استاد راهنمای شما ایرادی پس ارائه پایان نامه بگیرد ما اصلاح و انجام تغییر جهت رفع مشکل را تعهد خود میدانیم .


 

تحویل بموقع 

تمامی تحویل ها به شما طبق تاریخ های توافق شده در متن قرار داد اولیه می باشد و تحویل بدون تاخیر را تضمین میکنیم.


 

پاسخگویی مناسب و 24 ساعته 

 کارشناسان و همکاران ما در طول شبانه روز آماده پاسخگویی و پشتیانی به شما عزیزان می باشند . 


 

جلسات آموزشی و توجیحی

ارتباط مستقیم حضوری و تلفنی با استاد مسئول پایان نامه شما برای رفع هرگونه ابهام و مشکلی در روند انجام پایان نامه و همچنین دفاع قوی از آن . 


 

موضوعات به روز

کلیه موضوعاتی که اساتید ما مطرح میکنند با توجه به مسائل روز ایران و جهان بوده و ما تضمین میکنیم که موضوعات تکراری و ناکارآمد به شما پیشنهاد نمی گردد.


 همین حالا با کارشناسان ما تماس گرفته و مشکلات درسی خود را به ما بسپارید.

 

2 نظرات

  • لینک نظر رایان فراسو سه شنبه, 10 مرداد 1396 11:30 ارسال شده توسط رایان فراسو

    بله دانشجوی عزیز اساتید ما در کلیه رشته ها آماده راهنمایی و مشاوره هستند

  • لینک نظر دریا خضری سه شنبه, 10 مرداد 1396 11:28 ارسال شده توسط دریا خضری

    پایان نامه دکتری حقوق هم انجام میدید؟

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

JoomShaper