66954314 - 66954358 

مشاوره تخصصی پایان نامه ارشد و دکتری .از ابتدای شروع پایان نامه که انتخاب موضوع به روز و غیر تکراری ؛ تا اخرین مرحله  دفاع موفق از پایان نامه .

 


 با توجه به اهمیت بالای مدرک کارشناسی ارشد دانشجویان این مقطع تحصیل باید در نظر داشته باشند که پایان نامه ارشد باید رساله نوین و کارآمدی تدوین کنند و هرچه بیشتر در پی افزایش کیفیت علمی آن باشند .به عبارت دیگر پایان نامه ارشد باید به نحوی باشد که فرضیه ،پژوهش و نتیجه آن با کیفیت خوب و قابل قبولی ارائه شده باشد. و بتوان از آن بعنوان یک تحقیق معتبر بهره برد.

Reed college thesistower

 


انتخاب موضوع پایان نامه

یکی از چالش های اصلی هر دانشجویی خصوصا دانشجویان ارشد انتخاب موضوع پایان نامه است. موضوع پایان نامه نباید تکراری باشد و خوده دانشجو علاقمند به فعالیت بر روی آن باشد ؛ ارزشمند و کاربردی بودن موضوع و همینطور منطقی بودن آن نیز بسیار مهم است بعبارتی باید بتواند به یک نیاز پاسخ بدهد .دانشجو زمانی که موضوعی را بر می گزیند باید در نظر داشته باشد که آیا میتواند با امکانات و توانایی های خود آن را انجام دهد یا خیر و اینکه امکان اجرای عملی پروژه به چه میزان است . 

اساتید ما با توجه به تمامی معیارهای ذکر شده و باتوجه به سالها تجربه خود وآگاهی از موضوعات روز در هر رشته دانشگاهی که شما هستین موضوعات خوب و قابل قبولی را پیشنهاد میدهند .


پروپوزال

صرف نظر از اینکه پروپوزال خود را با چه هدفی می نویسید تمامی پروپوزال ها تنها از یک هدف پیروی می کنند. یک پروپوزال باید خلاصه ای از یک طرح یا پروژه تحقیقاتی بوده و خواننده بتواند پس از مطالعه آن بفهمد شما قصد انجام چه تحقیقی را دارید و با چه هدفی و روشی می خواهید آن را به انجام برسانید.

در نگارش پروپوزال بایستی مواردی رعایت گردد 

برای دانستن نحوه نگارش پروپوزال کلیک کنید

همچنین دانشگاه ها فرمت پروپوزال خاصی برای پروپوزال دارند که فرمت دانشگاه های مطرح در همین سایت موجود است.

اساتید ما که متخصص به امور پایان نامه و پروپوزال هستند باتوجه به موضوع و نیازهای شما پژوهش خود را آغاز نمونده و تا تحویل یک پروپوزال موفق در کنار شما خواهند ماند 


 نگارش فصول پایان نامه

نوشتن پایان نامه علی رقم اینکه دارای اصول و ضوابط تعریف شده ای است کار بسیار لذتبخشی است . اکثر دانشجویان در شروع نوشتن پایان نامه با مشکلات زیادی در نگارش فصول مختلف پایان نامه دچار می شوند .و به همین دلیل شروع می کنند به تماس گرفتن و کمک خواستن از اساتید و دوستانی که قبلا پایان نامه نوشته اند. و اینکار واقعا خسته کننده ای است . از همین رو ما با مشاوره به شما عزیزان تمام دقدقه های شمارا رفع خواهیم کرد و یا نگارش تمام فصول را انجام میدهیم بدون اینکه نیازی به ویرایش شما باشد . و در صورت هرگونه اصلاح و تغییر که از سوی شما درخواست شود از سوی اساتید ما اعمال میگردد.


 تماس با دپارتمان پایان نامه 

 فرم درخواست مشاوره پایان نامه 

 

 

2 نظرات

  • لینک نظر رایان فراسو یکشنبه, 15 مرداد 1396 12:50 ارسال شده توسط رایان فراسو

    بله کارشناسان ما هر قسمت از پایان نامه را که شما تمایل داشته باشین میپذیرند

  • لینک نظر سعادتی یکشنبه, 15 مرداد 1396 12:42 ارسال شده توسط سعادتی

    من پروپوزالم رو انجام دادم بقیه کارو شما میتونید انجام بدید ؟

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

تماس با ما:

 

سفارش ترجمه : 66954314-66968952

سفارش پایان نامه : 66958757-66976739 

JoomShaper